Софт-line:
4K Video Downloader 4.7.2.2732 -- "4K Video Downloader - програма для завантаження відео, аудіо і ..." -- 26 травня 2019
TrayStatus 4.0 -- "TrayStatus - невелика утиліта для індикації в системному треї ..." -- 26 травня 2019
PDF Splitter 5.2.0.67 -- "PDF Splitter - корисна програма, за допомогою якої можна як ..." -- 26 травня 2019
8GadgetPack 29.0 -- "8GadgetPack - інструмент для встановлення та використання набору ..." -- 26 травня 2019
Unreal Commander 3.57 build 1417 -- "Unreal Commander - безкоштовний і потужний двохпанельний файловий ..." -- 26 травня 2019
ProxyChecker 8.2.0.40 -- "ProxyCheker - це програма для виявлення самого швидкого ..." -- 26 травня 2019
ClipboardFusion 5.6 -- "ClipboardFusion - утиліта для налаштування і зручної роботи з буфером ..." -- 25 травня 2019
Wireshark 3.0.2 -- "Wireshark - безкоштовний сніффер призначений для аналізу трафіку ..." -- 25 травня 2019
The Dude 6.44.3 -- "The Dude - безкоштовна програма, призначена для сканування мереж, ..." -- 24 травня 2019
TraceRouteOK 1.41 -- "TraceRouteOK - утиліта, яка здатна відстежити маршрут переміщення ..." -- 24 травня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 9
Балів: 65
Балів: 156

Розділи програмBitdefender Safepay - захищений веб-браузер, який тримає в безпеці всі ваші фінансові дані, коли ви відкриваєте банківські інтернет-сторінки. Забезпечує безпечний інтернет-банкінг і покупки в онлайн-магазинах, захищаючи від фішинг-атак.

Bitdefender Safepay, використовуючи ізольоване середовище (пісочницю), забезпечує додатковий рівень захисту для операцій онлайн-платежів, запобігаючи фішинг-атак і крадіжки особистих даних.

Можливості Bitdefender Safepay:

  • Захищає Інтернет-банкінг та онлайн-покупки. Використовує сучасні хмарні технології для запобігання шахрайства, блокування фішингу та шкідливих програм. Також стежить за онлайн-транзакціями в режимі 24/7, забезпечуючи безпечне і комфортне виконання операцій з фінансами в Інтернеті.
  • Блокує фішингові атаки. Перевіряє відвідувані веб-сторінки на наявність шкідливих програм і спроб фішингу кожен раз, коли ви звертаєтеся до них, щоб уникнути загроз від легітимних, але нещодавно зламаних сайтів.
  • Захищає від клавіатурних шпигунів. Виявляє, блокує і забезпечує захист від клавіатурних шпигунів і автоматичних скріншотів.
  • Захист при використанні Wi-Fi Premium. При підключення до Інтернету через Wi-Fi у вашому будинку, офісі, аеропорту, кафе чи інших громадських місцях Bitdefender Safepay захищає бездротове з'єднання від несанкціонованого доступу і гарантує, що ваші дані безпечно дійдуть до місця призначення.
  • Включає в себе механізм самозахисту для запобігання несанкціонованого зміни у файлах і процесами на вашому комп'ютері.
  • Відмінно працює з іншими антивірусами.Підвищує захист, забезпечувану антивірусними програмами. Спеціально розроблена для блокування загроз, які орієнтовані на використання вразливостей при роботі з важливими фінансовими даними. Використовуйте захищений веб-браузер в середовищі з високим рівнем ризику.

Bitdefender Safepay 2.0.0.744.exe СКАЧАТИ > > >


 

 
 

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top