Софт-line:
GifCam 6.0 -- "GifCam - безкоштовний і простий у використанні додаток для створення ..." -- 23 жовтня 2019
Контроль виконання доручень 6.5 -- "Контроль виконання доручень - це простий інструмент для реєстрації та ..." -- 23 жовтня 2019
UltraCompare 18.10 -- "UltraCompare - це текстовий редактор, оптимізований для роботи ..." -- 23 жовтня 2019
RecButton 2.0 -- "RecButton - проста, інтуїтивно зрозуміла утиліта для захоплення ..." -- 23 жовтня 2019
Яндекс.Радник 3.1.16.63 для Google Chrome, ... -- "Яндекс.Радник - корисне розширення для браузерів Яндекс.Браузер ..." -- 23 жовтня 2019
Auslogics Windows Slimmer 2.2.0.1 -- "" -- 23 жовтня 2019
M8 Free Clipboard 30.10 -- "M8 Free Clipboard - інструмент для зручної роботи з буфером обміну, ..." -- 22 жовтня 2019
Wise Force Deleter 1.51.52 -- "Wise Force Deleter - утиліта для видалення будь-якого файлу на Вашому ..." -- 22 жовтня 2019
Giada 0.15.4 -- "Giada - невелика портативна многотрековая аудиостудия з відкритим ..." -- 22 жовтня 2019
AirDroid 3.6.6.0 -- "AirDroid - програма для повноцінного управління Вашим ..." -- 22 жовтня 2019

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Архіви
  Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
 • Увійти
  Login Login form

Опублікував Автор: Створено: в Ефекти
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 811
 • Коментарів: 0
 • Поскаржитись

Відображення на воді

У цьому уроці ми будемо вчитися створювати ефект відбиття. Обмовлюся відразу, що ефект такого роду краще застосовувати до фотографій, де є небо, щоб було простіше підібрати відповідний колір для відображення.
Отже, почнемо.

Крок 1. Відкрийте текстуру в Фотошоп, яку завантажили. FileSaveas... (Файл – Зберегти як...) Зберігаємо документ в форматі «.PSD», закриваємо документ, т. к. він нам знадобиться пізніше. Відкриємо фотографію, над якою будемо працювати, в Фотошоп.

За допомогою інструмента RectangleMarquee (Прямокутне виділення), виділіть частину фотографії, до якої в подальшому будемо застосовувати ефект.

Не знімаючи виділення, йдемо в ImageCrop (Зображення, Кадрувати). Перейменуйте шар у «Основа».

Крок 2. Далі, збільшимо висоту полотна, щоб було де розмістити відображення. Йдемо в ImageCanvasSize(Зображення – Розмір полотна). Дивимося значення Height (Висота) і саме це значення виставляємо значення висоти для «нового документа» (Поставте галочку поруч з Relative (відносно)), натисніть на середній квадратик у верхньому ряду.

Зробимо копію шару «основа» і назвемо її «відображення». Використовуємо EditTransform – FliptoVertical (Редагування – Трансформація – Відобразити по вертикалі). Включимо функцію прилипання View – Snap (Вид – Прив'язати). Виберемо інструмент Move(Переміщення) і за допомогою нього перемістимо вниз шар «Відображення» і пристыкуем його до шару «основа».

Крок 3. Додамо до шару «Відображення» маску шару . Зробимо її активною. Виберемо інструмент Gradient(Градієнт) – лінійний, від чорного до білого. Утримуючи клавішу Shift, проводимо лінію градієнта від низу до центру на масці шару. Частину зображення стане невидимою.

Крок 4. Створимо новий шар. Перемістимо його на палітрі шарів під шаром «Відображення». Виберемо інструмент Eyedropper(Піпетка) і на шарі «основа» знайдемо самий світлий ділянку неба (звертаю увагу – не хмари, а саме неба). Цей колір відобразиться на палітрі кольорів як foreground(колір переднього плану). Заллємо новий шар цим кольором (Alt+Del). Вийде приблизно так:

Крок 5. Переконавшись, що активним є шар «Відображення», натискаємо на панелі шарів значок «Locktransparentpixels» (Блокування прозорих пікселів). Вибираємо Filter – Blur – Motionblur (Фільтр – Розумієте – Розмиття в русі). Встановлення: Angle (кут) 90 градусів, Distance (Відстань) 75пикс.

Знову натискаємо на панелі " шари «Locktransparentpixels» (Блокування прозорих пікселів).

Крок 6. Переконайтеся, що активним є шар «Відображення». Утримуючи Ctrl, кликнемо на мініатюрі шару з відображенням, щоб отримати виділення. Вибираємо FilterDistortDisplace (Фільтр – Спотворення – Зміщення). Вводимо значення 20 для Horizontal(горизонталь) і 60 - для Vertical (Вертикаль), інші значення у фільтрі за замовчуванням. Натискаємо Ок. Знаходимо файл waterDmap.psd (який ви зберегли раніше) і знову натискаємо Ок.

Крок 7. Знімаємо виділення - Ctrl+D. Створимо коригувальний шар над шаром «відображення» LayerNewadjustmentlayerLevels (Шар – Новий коригувальний шар – Рівні). Натискаємо Ок. Створимо з цього коригуючого шару «прив'язку». Для цього натискаємо Ctrl+Alt+Jабо кликнемо правою кнопкою на коригуючого шару і у випадаючому меню виберемо «Createclippingmask» (Створити обтравочную маску). Тепер двічі кликнемо на коригуючого шару і в діалоговому вікні передвинем повзунки приблизно так: 0 – 0,80 – 243.

Готове. Для більшої реальності можна пом'якшити лінію стикування між шарами, попрацювати з освітленням, додати ще які-небудь елементи. Але все це вже на ваш розсуд.

Не бійтеся експериментувати і у Вас все вийде!

Оцінити цей запис:

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 23 жовтня 2019

Відео дня

Головне на ПК-манія

Нова порція подробиць про смартфон Xiaomi Mi CC9 ...

Мабуть, смартфона Xiaomi Mi CC9 Pro все-таки доведеться вийти, так як чергова витік розкриває ...

Hard новини 2019-10-23 18:34:50

OmniOS отримала критичні оновлення

Software новини 2019-10-23 17:37:06

Курсы тестировщиков для начинающих в Киеве

QA Automation относительно новая профессия, появление которой обусловлено требованиями к качеству ...

IT новини 2019-10-23 16:09:22

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
183 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
 • Prev
 • software
Scroll to top