Софт-line:
SunsetScreen 1.32 -- "SunsetScreen - програма, за допомогою якої можна налаштувати ..." -- 18 січня 2020
EarthDesk 7.2.2 -- "EarthDesk - цікаве додаток для відображення на Вашому робочому столі ..." -- 17 січня 2020
RAD Studio 10.3.3 -- "RAD Studio - найбільш повна платформа розробки додатків для Windows ..." -- 17 січня 2020
Rainlendar Lite 2.15.2 -- "Rainlendar Lite - безкоштовний багатоплатформовий календар з функцією ..." -- 17 січня 2020
Brackets 1.14.1 -- "Brackets - легкий, але потужний, сучасний текстовий редактор від ..." -- 17 січня 2020
Сніг на робочому столі 1.4.1 -- "Сніг на робочому столі - невелика, безкоштовна програма, за допомогою ..." -- 17 січня 2020
InstallAware X11 (28.00.0.2020) -- "InstallAware - платформа для автоматичного створення інсталяційних ..." -- 17 січня 2020
CQtDeployer 1.3.2 -- "CQtDeployer - це програма призначена для вилучення всіх залежних ..." -- 17 січня 2020
Database Tour Pro 9.4.0.30 -- "Database Tour - потужний інструмент для роботи з базами даних, який ..." -- 17 січня 2020
RS NTFS Recovery 3.0 -- "RS NTFS Recovery інструмент для відновлення структури NTFS-диска ..." -- 17 січня 2020

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Архіви
  Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
 • Увійти
  Login Login form

Опублікував Автор: Створено: в Ефекти
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 931
 • Коментарів: 0
 • Поскаржитись

Відображення на воді

У цьому уроці ми будемо вчитися створювати ефект відбиття. Обмовлюся відразу, що ефект такого роду краще застосовувати до фотографій, де є небо, щоб було простіше підібрати відповідний колір для відображення.
Отже, почнемо.

Крок 1. Відкрийте текстуру в Фотошоп, яку завантажили. FileSaveas... (Файл – Зберегти як...) Зберігаємо документ в форматі «.PSD», закриваємо документ, т. к. він нам знадобиться пізніше. Відкриємо фотографію, над якою будемо працювати, в Фотошоп.

За допомогою інструмента RectangleMarquee (Прямокутне виділення), виділіть частину фотографії, до якої в подальшому будемо застосовувати ефект.

Не знімаючи виділення, йдемо в ImageCrop (Зображення, Кадрувати). Перейменуйте шар у «Основа».

Крок 2. Далі, збільшимо висоту полотна, щоб було де розмістити відображення. Йдемо в ImageCanvasSize(Зображення – Розмір полотна). Дивимося значення Height (Висота) і саме це значення виставляємо значення висоти для «нового документа» (Поставте галочку поруч з Relative (відносно)), натисніть на середній квадратик у верхньому ряду.

Зробимо копію шару «основа» і назвемо її «відображення». Використовуємо EditTransform – FliptoVertical (Редагування – Трансформація – Відобразити по вертикалі). Включимо функцію прилипання View – Snap (Вид – Прив'язати). Виберемо інструмент Move(Переміщення) і за допомогою нього перемістимо вниз шар «Відображення» і пристыкуем його до шару «основа».

Крок 3. Додамо до шару «Відображення» маску шару . Зробимо її активною. Виберемо інструмент Gradient(Градієнт) – лінійний, від чорного до білого. Утримуючи клавішу Shift, проводимо лінію градієнта від низу до центру на масці шару. Частину зображення стане невидимою.

Крок 4. Створимо новий шар. Перемістимо його на палітрі шарів під шаром «Відображення». Виберемо інструмент Eyedropper(Піпетка) і на шарі «основа» знайдемо самий світлий ділянку неба (звертаю увагу – не хмари, а саме неба). Цей колір відобразиться на палітрі кольорів як foreground(колір переднього плану). Заллємо новий шар цим кольором (Alt+Del). Вийде приблизно так:

Крок 5. Переконавшись, що активним є шар «Відображення», натискаємо на панелі шарів значок «Locktransparentpixels» (Блокування прозорих пікселів). Вибираємо Filter – Blur – Motionblur (Фільтр – Розумієте – Розмиття в русі). Встановлення: Angle (кут) 90 градусів, Distance (Відстань) 75пикс.

Знову натискаємо на панелі " шари «Locktransparentpixels» (Блокування прозорих пікселів).

Крок 6. Переконайтеся, що активним є шар «Відображення». Утримуючи Ctrl, кликнемо на мініатюрі шару з відображенням, щоб отримати виділення. Вибираємо FilterDistortDisplace (Фільтр – Спотворення – Зміщення). Вводимо значення 20 для Horizontal(горизонталь) і 60 - для Vertical (Вертикаль), інші значення у фільтрі за замовчуванням. Натискаємо Ок. Знаходимо файл waterDmap.psd (який ви зберегли раніше) і знову натискаємо Ок.

Крок 7. Знімаємо виділення - Ctrl+D. Створимо коригувальний шар над шаром «відображення» LayerNewadjustmentlayerLevels (Шар – Новий коригувальний шар – Рівні). Натискаємо Ок. Створимо з цього коригуючого шару «прив'язку». Для цього натискаємо Ctrl+Alt+Jабо кликнемо правою кнопкою на коригуючого шару і у випадаючому меню виберемо «Createclippingmask» (Створити обтравочную маску). Тепер двічі кликнемо на коригуючого шару і в діалоговому вікні передвинем повзунки приблизно так: 0 – 0,80 – 243.

Готове. Для більшої реальності можна пом'якшити лінію стикування між шарами, попрацювати з освітленням, додати ще які-небудь елементи. Але все це вже на ваш розсуд.

Не бійтеся експериментувати і у Вас все вийде!

Оцінити цей запис:

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 19 січня 2020

Відео дня

Головне на ПК-манія

У магазин додатків Apple нарешті додали Xiaomi ...

Компанія Apple вирішила додати мобільний додаток Xiaomi Wear в свій офіційний магазин App ...

IT новини 2020-01-18 09:20:16

Представлено друге покоління найменшого в світі ...

Багато можуть пам'ятати крихітний мобільний телефон Zanco Tiny T1, представлений кілька років ...

Hard новини 2020-01-18 09:17:08

У TENAA з'явився невідомий смартфон Huawei

В базі даних китайського регулятора TENAA з'явилися загадкові телефони Huawei з номерами моделей ...

Hard новини 2020-01-17 15:38:37

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
183 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
 • Prev
 • software
Scroll to top